Partnerių pasiūlymai

Partnerių pasiūlymai

 • VYTAUTAS MINERAL SPA

  Birštono kurorte įsikūręs sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Vytautas mineral SPA“ AUTOCOM Car Rental svečiams siūlo sveikatos stiprinimo programas kasdien skubančiam ir stresą patiriančiam šiuolaikiniam žmogui, aukščiausios klasės komfortą, ramybę Nemuno vingių parko pašonėje ir neprilygstamas sveikatingumo akimirkas Jums ir Jūsų šeimai.

 • Etours.lt

  Autocom Car Rental klientai gali keliauti pigiau!

  Visiems Autocom Car Rental klientams taikoma 7 % nuolaida kelionėms su „Tez Tour", „Novaturu" ir „Kidy Tour". Kelionių pasiūlymus galite rasti čia: http://www.etours.lt/

 • Best Western Vilnius

  Viešbutis Best Western Vilnius įsikūręs pačiame sostinės centre, moderniame verslo, prekybos ir pramogų rajone, šalia Neries upės, netoli Vilniaus senamiesčio, kurio svarbiausi objektai – Katedra, Valdovų rūmai, Gedimino pilis, vilniečių ir miesto svečių mėgstamos Pilies ir Vokiečių gatvė.

 • Nakcižibis

  „Nakcižibis“ – modernus poilsio kompleksas, įsikūręs natūralios Dzūkijos gamtos apsuptyje. Nuostabaus grožio kampelis, puikiai tinkantis išsiilgusiems ramybės ir norintiems jaukiai pasislėpti nuo kasdienės rutinos.

 • HARMONY PARK

  „Harmony Park“ – tai Prienų rajone Įsikūręs poilsio ir sveikatingumo kompleksas kuriame atrasite savo kūno ir sielos harmoniją. 200 ha plote rasite viską ko reikia ramiam poilsiui ir dar daugiau. Parką sudaro viešbutis su moderniu SPA kompleksu ir restoranu, kuriame patiekiamas tik šviežiausias maistas iš paties parko ūkio. Vilos - Jūsų privatesniam poilsiui. Taip pat čia įsikūręs žirgynas, hipodromas, kuriame galėsite mėgautis ir žirgų draugija.

 • Atostogų parkas

  Netoli Palangos miesto įsikūręs „Atostogų parkas“ – didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame yra net 15 skirtingų baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai.

  Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.

 • Apartamentai

  Šiuolaikiški poilsio apartamentai, apsupti pušyno yra įsikūrę šiaurinėje Palangos kurorto dalyje, Vanagupės gatvėje. Einant kvepiančio pušyno takeliu atstumas iki jūros tik 350 metrų, iki oro uosto 7 kilometrai. Už 150 metrų esantis dviračių takas, tai puiki galimybė jums pasiekti Palangos centrą arba Šventosios miestelį.

 • GRAND SPA LIETUVA

  Pasinaudokite mūsų partnerių Grand Spa Lietuva pasiūlymu už ypatingą kainą. „Grand SPA Lietuva“ – didžiausias sveikatingumo ir poilsio kompleksas, įsikūręs Druskininkų kurorto centre. Kompleksas tęsia senąsias sveikatinimo ir gydymo tradicijas ir padeda atkurti fizinę organizmo būklę bei sustiprinti dvasines jėgas. Komplekse yra teikiamos apgyvendinimo, maitinimo, gydymo, vandens pramogų, konferencijų ir renginių organizavimo paslaugos.

 • Trasalis Resort & Spa

  Poilsis tik AUTOCOM Car Rental klientams! Nuomojantis automobilį galite pasinaudoti išskirtine nuolaida poilsiui sveikatingumo centreTrasalis Resort & Spa Trakuose. AUTOCOM Car Rental klientams taikomos nuolaidos: 20% Viešbučio paslaugoms; 15% Vandens pramogoms; 10% Viešbučio restorano maitinimui

 • BEST BALTIC CENTRAL

  Druskininkų kurorto senamiestyje, šalia miesto gydyklų, vandens pramogų parko, pėsčiųjų alėjos, M.K.Čiurlionio muziejaus,  miesto paplūdimio,  įsikūręs BEST BALTIC CENTRAL 4* viešbutis. Viešbutyje teikiamos apgyvendinimo, maitinimo, sveikatinimo, konferencijų organizavimo bei kitos viešbučio paslaugos.  


 • MADOS GURU

  Mados Guru – tai pirmoji Lietuvoje internetinė vardinių papuošalų ir aksesuarų parduotuvė, kurioje rasite bene plačiausią laikrodžių, rankinių, piniginių, šalikų, diržų, papuošalų ir kitų aksesuarų asortimentą už prieinamą kainą. 

 • Green Hotels

  „Green Hotels“ ekonominės klasės viešbučių tinklas, valdantis tris viešbučius Lietuvoje: „Green Vilnius“, „Green Park Hotel Vilnius“ Vilniuje bei viešbutį „Green Park Hotel Klaipėda“ Klaipėdoje, siūlo kokybę ir gerą kainą vartotojui. Viešbučiai turi 3 žvaigždučių kategoriją.